Email: zhmerynka.info@gmail.com

Ігри розуму

Телефон

-

На сайті

http://www.abeautifulmind.com/ ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація

Ігри розуму

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Перейти до: навігація, пошук

 

Abeautifulmindposter.jpg
Ігри розуму
A Beautiful Mind
 
Жанр драма
Режисер Рон Говард
Продюсер Брайан Грейзер
Автор
сценарію
Сильвія Назар, Акіа Голдсман
У головних
ролях
Рассел Кроу
Ед Гарріс
Дженніфер Коннелі
Крістофер Пламмер
Пол Беттані
Оператор Роджер Дикинс
Композитор Джеймс Хорнер
Кінокомпанія Focus Features
Тривалість  135 хв.
Країна  США США
Дата виходу  13 грудня 2001
Рейтинг рейтинг PG-13
IMDb ID 0268978
Бюджет  58 млн.$
Сайт фільму  Офіційний веб-сайт
   

 

 

Ігри розуму (англ. A Beautiful Mind) - біографічна драма Рона Ховарда за однойменною книгою С. Назар. Фільм отримав чотири «Оскара» (кращий фільм, адаптований сценарій, режисура, актриса другого плану - Дженніфер Коннеллі), нагороду «Золотий глобус» і був відзначений декількома призами BAFTA. Прем'єра фільму відбулася 21 грудня 2001 року в США. Фільм був позитивно сприйнятий критиками і зібрав понад 300 млн доларів по всьому світу.

Сюжет

Джон Форбс Неш – відомий математик. На його рахунку революційні досягнення у галузі квантової механіки та теорії ігор. Йому належить Нобелівська премія в галузі економіки 1994 року. Однак фільм не про математику, а про страшну хворобу, яка розмиває межу між ілюзорністю та реальністю – шизофренію.

Місце дій – Прінстон, один із найпрестижніших університетів і наукових центрів США, куди і потрапляє у 40-х роках хлопчик-геній Джон Неш. Неша не можна назвати душею компанії, тому що вільний час він проводить над дослідженням математичних теорій. Але не варто думати, що Неш робить це заради слави чи грошей: його цікавить сама по собі математика. Не варто також думати, що в особі Неша перед нами постане університетський «зубрило»: Неш відмовляється відвідувати лекції, мотивуючи це тим, що нічого нового він так не довідається, а відвідування занять відбирає дорогоцінний час.

Одного разу на очі Нешу потрапляє дуже цікава блондинка, про яку мріє кожен однокурсник Неша, і йому раптово до голови приходить стратегія завоювання окремого жіночого серця. Тож після безсонної ночі Неш народжує теорію ігор, концепцію, яку сьогодні широко застосовують у математиці й економіці.

Біографічні фільми вимагають скрупульозності, тим більше, що головний герой живий і здоровий. «A Beautiful Mind» є одним із тих фільмів, дивитися які можна кілька разів, щораз відкриваючи для себе нові подробиці незвичайного життєпису.

Нагороди

Фільм отримав 4 премії «Оскар» за накращий:

Також фільм отримав нагороду «Золотий глобус» та кілька премій BAFTA.

Фото


Де знайти


Адреса
http://www.abeautifulmind.com/
http://www.abeautifulmind.com/
Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET