Email: zhmerynka.info@gmail.com

Аліса в країні чудес

Телефон

-

На сайті

www.youtube.com/watch?v=PWzYsSIusmg ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація

 

Фільм Тіма Бертона «Аліса в країні чудес» встановив новий рекорд для березневих фільмів за касовими зборами в Північній Америці, заробивши приблизно $ 41 млн в перший день прокату, повідомив представник Walt Disney Co

Життя 19-річної Аліси Кінгслі несподівано змінюється. На вікторіанській вечірці, влаштованій на її честь, Алісі робить пропозицію Хеміш, багатий, але нерозумний син лорда і леді Ескот. Не давши відповіді, дівчина тікає і йде за кроликом, поміченим нею на галявині. Кролик як кролик, ось тільки він одягнений в камзол і весь час дивиться на кишеньковий годинник. Аліса женеться за Білим Кроликом через весь луг і бачить, як він зникає в кролячій норі. Потім, несподівано, Аліса падає туди сама, летить вниз по дивному, казковому тунелю і приземляється в круглому залі з безліччю дверей. Випивши з пляшки з написом «випий мене», вона зменшується в розмірах, а відкусивши від тістечка з написом «з'їж мене» - виростає. Нарешті, минувши низку пригод, Аліса потрапляє через одну з дверей в чудесний фантастичний світ, що її мешканці називають Підземною країною.

Там на неї чекає цілий парад колоритних персонажів: хвалькувата Соня, божевільний Капелюшник, глумливий Чеширський Кот, гусениця яка накурилася кальяном на ім'я Абессалом, моторошнувата Біла Королева і її злобна сестра, Королева Черв'яків, безглузда і дратівлива правителька Підземної країни.

Прем’єра в Україні:  11 березня 2010

(Використано матеріали із сайту www.kinofilms.com.ua)

Фото


Де знайти


Адреса
2010 США Тривалість: 1 год. 48 хв.Бюджет: $250 0
Детальніше про фільм на сайті: http://www.kinofilms.com.ua/movie/31107_Alice_in_Wonderland
Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET