Email: zhmerynka.info@gmail.com

Фільм М. Михалкова. Втомлені сонцем 2.

Телефон

-

На сайті

www.trite.ru/photo_films_in.mhtml?PubID=178 ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація


Втомлені сонцем-2

 

На екранах - продовження стрічки 1994 року. Героям першого фільму доведеться пройти пекло Другої Вітчизняної Війни, щоб знайти один одного і знову стати щасливими. 

Колишній комдив Котов, несправедливо засуджений у 30-х як ворог народу, дивом лишився живим і відправився на війну рядовим бійцем штрафбату. 

Утомленные солнцем - 2

Він воював, як усі: в бруді, холоді та голоді, не зазираючи в майбутнє більше, ніж на один день, та й той треба було зуміти пережити. Єдине, що рятувало головного героя - віра. Віра у свою країну, Бога та віра його дочки Наді у те, що батько живий.. 

Режисер фільму - Микита Міхалков. Бюджет картини - 44 мільйони доларів. В головних ролях сузір’я кращих російських акторів - Володимир Ільїін, Олег Меньшиков, Надія Міхалкова, Микита Міхалков, Дмитро Дюжев, Андрій Панін, Валентин Гафт. Світова прем’єра фільму відбудеться у День Перемоги - 9 травня. А вже за 5-6 місяців потому вийде наступна частина фільму - "Втомлені сонцем: Цитадель". 

 

 Фільм Микити Михалкова "Втомлені сонцем 2" увійшов до конкурсної програми 63-го Каннського кінофестивалю. Про це арт-директор фестивалю Тьєрі Фремо оголосив 15 квітня під час прес-конференції, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на видання Indiewire (indiewire.com).

Усього за "Золоту пальмову гілку" боротимуться 16 кінокартин. Серед суперників Михалкова - Такеші Кітано, Алехандро Гонсалес Іньяріту, Майк Лі, Матьє Амальрік.

 

 

 

Фото


Де знайти


Адреса
http://www.trite.ru/photo_films_in.mhtml?PubID=178
http://www.trite.ru/photo_films_in.mhtml?PubID=178
Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET