Email: zhmerynka.info@gmail.com

Фільм Кіри Муратової. Мелодія для шарманки.

Телефон

-

На сайті

www.youtube.com/watch?v=SBOMI4vWnuo&feature ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація

 Мелодія для шарманки

Жанр: Драма
Режисер: Кира Муратова
Актори: Олег Табаков, Ніна Русланова, Рената Литвинова, Георгій Делієв, Наталя Бузько, Жан Данієль, Олена Костюк, Дмитрій Красиля
 Украина (2008)

Кращим фільмом країн СНД і Балтії цього року стала українська картина Кіри Муратової "Мелодія для шарманки".

Як повідомили у компанії SOTA Cinema Group, цей соціальний хоррор в стилістиці святочної розповіді про двох сиріт вже не раз було відзначено призами міжнародних фестивалів, а виконавиця головної ролі Олена Костюк стала наймолодшою переможницею ММКФ.

Також в повідомленні зазначається, що, отримуючи приз з рук актриси Інгеборг Дапкунайте, продюсер фільму Олег Кохан кіноакадеміків подякував за високу оцінку роботи всієї творчої групи фільму, партнерів - Мінкультури - за фінансову підтримку, а також відзначив, що робота з таким режисером, як Кіра Муратова - це одночасно випробування на міцність і подарунок долі.

"Це третя наша "Ніка" за останні п`ять років і всі три отримали фільми визнаних майстрів - Роман Балаян та двічі Кіра Муратова. А для того, щоб кінопроцес розвивався повноцінно, потрібна спадкоємність поколінь, тому в нашій наступній п`ятирічці ми представимо і ряд яскравих режисерських дебютів", - сказав Кохан.

Слід зазначити, що переможці в номінації "Краща чоловіча роль" вперше за всю історію кінопремії були відомі до закінчення голосування та церемонії нагородження. Так, цього року "Ніку" за краще виконання чоловічої ролі присвоїли двом акторам: Олегу Янковському за роботу в двох фільмах "Цар" і "Анна Кареніна", а також Володимиру Ільїну за роль у фільмі "Палата № 6".

Кращою актрисою 2009-го на думку кіноакадеміків Ніки стала Світлана Крючкова ("Підбірки пісень").

Разом з тим, кращим неігровим фільмом визнана документальна картина Ігоря Майбороди "Рерберг і Тарковський. Зворотній бік Сталкера", а анімаційним – "Очманілі".

Премія "За честь і гідність" цього року вручена народній артистці Людмилі Гурченко, а спеціальний приз ради Академії "Ніка" "За видатний внесок в російський кінематограф" отримав режисер-аніматор Юрій Норштейн.

tsn.ua

Сюжет

 Після смерті матері двоє сиріт, зведені брат та сестра йдуть шукати своїх батьків в велике місто. На шляху вони зустрічають багато самих різних людей: добрих і злих, бідних і багатих, розумних та не дуже — але всім їм байдуже до долі сиріт, кожен з них турбується своїм, особливо напередодні Різдва. Холодна чарівна різдвяна ніч закінчується зовсім не казковим фіналом.

 

Кіра Муратова: «Святочный рассказ или рождественская сказка — этот жанр здесь ничем здесь не нарушен, а лишь адаптирован к сегодняшней реальности».

Фото


Де знайти


Адреса
http://kino.ukr.net/movie/4525/
http://kino.ukr.net/movie/4525/
Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET