Email: zhmerynka.info@gmail.com

Вінниччина. Рибалка на Івчі

Телефон

050-461-21-74

На сайті

none ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація

Вінницька область. Івча. Рибалка на Вінничині

 

Про нас

Схема проїзду

Фотоальбом "Природа" "

Фотоальбом "Рибалка"

Ціни та умови


Івча. Рибалка на Вінничині

 

Рибалка на Вінничині. Хмільник. Івча.

Івча. Місце, відоме багатьом рибалкам в Вінницькій області.

Рибалка на Івчі – це відмінний спосіб відпочити з друзями, сім'єю або колегами від міського ритму життя, сірих буднів, насолодитися прекрасними краєвидами природи і головне - зайнятися своїм любимим хобі. Це до певної міри зелений туризм на Вінничині. Це якщо по-модному, а якщо так як всі звикли то звичайна класична рибалка.

Славиться саме тим, що Ви не викинете гроші за квиток на вітер. Навіть для недосвідчених рибалок - Івча це місце де Ви не залишитесь без декількох кілограм риби, а для досвідчених і декількох десятків кілограм.

Озерами Івчи займаються справжні професіонали. Озера зариблені, охороняються єгерями. На озерах Івчи не дозволяється браконьєрський вилов риби. На Івчі в основному водяться карась, лящ, сазан, дзеркальний короп, щука, окунь.

Рибалка на щуку, коропа, Віниицька область. Ці фрази  асоціюються з рибалкою на Івчі. Для досвідченого рибалки - це саме те місце, де Ви зможете не лише отримати задоволення від самої рибалки (а задоволення для справжнього рибалки прямо пропорційне його вилову), але й потішити близьких своїм виловом та гарним настроєм. Погодьтесь - далеко не завжди   рибалка може похвалитися гарним коропом чи щукою. Це вже рідкість, але не для рибальства на  Івчі.

Для більш підприємливих і досвідчених рибалок це ще і місце для постійного стабільного заробітку. Риби багато, вона велика. Не важко прорахувати, що вартість квитка перекривається вартістю проданої риби. Крім того гарний настрій та масса задоволення  Вам і рідним гарантований.

Згадайте, коли Ви останній раз були на рибалці? На озера можна приїзджати як вдень на рибалку, так і з ночівкою. Є можливість ставити палатку, розвести багаття, приїзджати з усією родиною. Виїзд під охороною,  машину не вкрадуть, навіть якщо Ви рибалите на човні. Рибалка на Вінничині - це про Івчу!

Ні луски, ні хвоста вам, рибалки!

Фото


Де знайти


Адреса
Вінницька область, Літинський район, озера Івчи
Озера Івчи розташовані в Вінницькій області, Літинському районі, по дорозі на м. Хмільник, не доїзджаючи до с.Трибухи. Відстань від м.Вінниці до озер близько 40 км. Виїзджаємо в сторону м.Хмельницький. За м.Літин після с.Радянське велике перехрестя, зліва заправка WOG і кафе «Гурова криниця». На перехресті повертаємо направо в сторону м. Хмільник, перші озера і будуть озера Івчи. Не переїзджаючи міст повертаємо направо і спускаємось до в'їзду на територію.
www.ivsha.at.ua

Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET