Email: zhmerynka.info@gmail.com

Рекреаційний комплекс Паламаренково

Телефон

-

На сайті

none ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація

Рекреаційний комплекс Паламаренково

Рекреаційний комплекс Паламаренково

відпочинок на природі, рибалка, баня, кінні прогулянки 

 

Рекреаційний комплекс ПаламаренковоС.Трибухи - Літинський р-н, Вінницької обл. Поселення згадується вже в документах ХVI в. В 1578 поселення відносилось до Меджибіжа. Серед старожилів збереглись згадки про те, что теперішнє село з'явилось вже після розгрому існуючого тут містечка, яке було десь на північ від с.Требухи, на березі ручки Пономаренки. Тепер на полях в даному місці при оранці знаходять шматки черепиці, які свідчать, що містечко було, очевидно, немале. Земля сельськогосподарського призначення, частина із якої відноситься до трипільскої культури.
Село розкинулось на трьох пагорбах, на лівому березі річки Згарка, притоці Згара, неподалік від вливання в неї невеликої річки Пономаренки. На північ від с.Трибухи проходить полоса лісів. Невелика височина дає порівняно комфортні умови проживання. Починаючи з часів трипільскої культури на цій землі постійно були поселення людей, в таких місцях вони шукали гармонії з навколишнім світом.
Один погляд на ці живописні місця і Ви зачаровані, ця місцевість доставляє естетичну насолоду і бажання ще і ще побачити ці місця...

Сучасна людина, втомлена від повсякденних клопотів і міської метушні, мріє хоча б на декілька днів вирватися із шумного міста для того, щоб пірнути в світ природи насолодитися її красотами і спокоєм.
Ніщо так не допомагає відволіктися від сірого будення, відпочити від щоденної метушні і стрімкої течеї життя, як відпочинок з сім'єю на природі, те що в нас називають зелений туризм.

 Рекреація — від латинського слова recreatio, що буквально означає — творенняРекреаційний комплекс Паламаренково заново, відновлення, відпочинок, розваги. Рекреація — комплекс оздоровчих заходів, направлених на відновлення нормального самопочуття і працездатності здорової, але втомленої людини.
Загальновідомо, що найбільш раціональний вид відпочинку — активний відпочинок, який є добрим стимулятором всіх життєвих функцій людсько організму. В наш час звертання до активних видів відпочинку цілком
обгрунтовано можна зарахувати так звані рекреаційні комплекси (РК), які завойовують все більшу популярність в усьму світі, а термін «рекреація» став по суті синонімом терміна «відпочинок».

В сучасному розумінні рекреація — це активний відпочинок для відновлення життєвих сил, тренування людського організму, зняття фізичних і психоемоціональних перевтом, адаптація, нейтралізація негативних
наслідків прогресу (гіподинамія, стреси і т.д.)

Все для прекрасного відпочинку!  

  До ваших послуг:

* готель з комфортабельними номерами
*супутникове телебачення
*автостоянка
* гостьові будинки із натурального дерева
* будинок рибака
* російська баня
* рибалка
* пейнтбол
* міні-зоопарк
* кафе з екологічно чистими продуктами
* колодязь з джерельною водою
* прокат рибальських снастей
* човни та катамарани для прогулянок на воді
* ягоди, гриби
* дитячий майданчик

Рекреаційний комплекс Паламаренково

В нас Ви зможете провести:

* свадьби
* дні народження
* корпоративні вечірки
* відпочинок на вихідні

 

 

Фото


Де знайти


Адреса
Вінницька область, Літинський район, с.Трибухи
Добратися до рекреаційного комплексу "Паламаренково" достатьно просто: розміщенний він в Вінницькій області, Літинському районі, біля с.Трибухи. Відстань від м.Вінниці до комплексі відпочинку 48 км. Виїзджаємо в сторону м.Хмельницький. За м.Літин після с.Радянське велике перехрестя, зліва заправка WOG і кафе «Гурова криниця». На перехресті повертаємо направо в сторону м. Хмільник, через 10 км справа в'їзд на територію РК «Паламаренково».
Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET