Email: zhmerynka.info@gmail.com

Сергіївка - бази відпочинку, санаторії Сергіівки

Телефон

-

На сайті

sergeevka.litomore.com.ua ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація

Сергеевка. Отдых в Сергеевке на море. Затока, Приморское, Грибовка, Курортное - отдых на Черном море

Сергіївка. Пансіонати, санаторії, бази відпочинку. Відпочинок та лікування на морі.

Лікування в Сергіївці

В компексному лікуванні захворювань внутрішніх органів на курорті застосовуються мінеральні води.
Вода свердловини №2 відноситься до хлоридно-гідрокарбонатно- натрієвих вод. Її властивості аналогічні властивостям відомих мінеральних вод „Куяльник” 4 и 5, свердловини №2 курорту Саки.

Сергіївка. Відпочинок на морі. Грязі лиману.


Аналогом відомої Миргородської води є вода із свердловини № 5М.
Ще один фактор, який приніс визнання курорту Сергіївка – це великі запаси лікувального мулового багна.

За фізико-хімічними властивостями мулове лікувальне багно Шаболатського лиману переважає за багатьма показниками багно з іншиих курортів.

Наявність таких лікувальних факторів дозволила успішно лікувати пацієнтів із захворюваннями нервової системи, опорно-рухового апарату (ушкодження суглобів та хребта), органів дихання нетуберкульозного характеру, органів травлення та ін.

Санаторії Сергіївки

Сергіївка - санаторій ім С. Лазо>

Cергіївка - санаторій "Вікторія"

Сергіївка - санаторій "Патрія"

Сергіївка - санаторій "Золота Нива"

Сергіївка - санаторій "Орізонт"

Cергіївка - дитячий санаторій "Сенетаття"

Сергіївка - дитячий санаторій "Сергіївка"


Сергіївка, літо, море, відпочинок

Бази відпочинку в Сергіївці. Пансіонати в Сергіївці. Дитячі санаторії в Сергіївці

Відпочинок в Сергіївці. Історія Сергіївки, особливості розташування курорту Сергіївка

Сергіївка - це екологічно чистий приморський клімато-бальнеогрязевий курорт, розташований на 80 км південніше м. Одеса та за 18 км від одного з найстародавніших міст світу (більше 2500 років) - м. Білгород-Дністровський. 
Сергіївка – найбільший приморський клімато-бальнеогрязевий курорт Куророт Сергіївка. Відпочинок на морі. Затока, Приморське, Грибівка, Курортнена півдні Одеської області.

Лікування в Сергіївці. Санаторії Сергіївки. Дитячі санаторії Сергіївки

Санаторії, пансіонати, бази відпочинку Сергіївки пропонують лікування та відпочинок на Чорному морі. З радянських часів курорт Сергіївка відомий численними таборами відпочинку для дітей. Літні табори приймають дітей на відпочинок з України, Росії, Білорусі, Молдови.

Сергіївка - найзеленіший курорт в Одеській області

Курорт Сергіївка розташувався на березі Шаболатського лиману, який вузькою пісчаною косою відділений від Чорного моря. Пісчана коса, до якої є вихід для відпочинку на морі в Сергіївці, омивається з однієї сторони теплими хвилями Чорного моря, з іншої сторони - лікувальними водами лиману. Додайте до цього лісопаркову зону курорту Сергіївка, в якій панують хвойні породи, і ви будете мати уявлення про чудовий лікувальний клімат Сергіївки.
Клімат курорту Сергіївка формується Шаболатським лиманом, морем на півдні, степовими просторами на півночі, лісопарковою зоною на території курорту Сергіївка. За три кілометри на схід від Сергіївки (на косі) клімат обумовлений впливом Дністровського лиману, який впадає у Чорне море біля селища Затока. Поєднання сухого теплого степового повітря, фітонцидів хвойного лісопарку міста, морського теплого бризу є унікальним лікувальним фактором, який сприяє повноцінному відпочинку в Сергіївці на Чорному морі. Вода Шаболатского лиману з давніх-давен використовується з лікувальною метою. За хімічним складом вона є хлоридно-натрієво-магнієвою водою і широко використовується для приготування мінеральних ванн.

Відпочинок в Сергіївці. Море та лиман в Сергіївці

Купання в лимані в Сергіївці оздоровлює та омолоджує організм, а невеликі пляжі на лимані розташовані безпосередньо біля пансіонатів та баз відпочинку і зручні для Куророт Сергіївка. відпочинок на морі для прийому сонячних ванн та купання для гостей з маленькими дітьми. Вода на курорті Сергіївка прогрівається вже у середині травня і залишається теплою до жовтня.
Морський пляж у Сергіївці просторний, з пологим рельєфом дна зручний для купання. Море в Сергіївці розляглось до самого горизонту, а серпневими ночами воно світиться чарівним зеленим світлом. Тому багато гостей надають перевагу відпочинку біля моря в Сергіївці.
Багатющі природні лікувальні фактори узбережжя Шаболатського лиману принесли санаторіям Сергіївки заслужене визнання. Курорт Сергіївка, один з найбільш популярних клімато-бальнеогрязевих курортів України, з успіхом використовує такі природні багатства, як сонце, море, лікувальні грязі, а також пропонує гостям гарнее медичне обслуговування та комфорт.
Курорт Сергіївка традиційно приймає на відпочинок та лікування до 15 тисяч людей за літній сезон.

Відпочинок в Сергіївці. Пансіонати Сергіївки. Бази відпочинку Сергіївки. Дитячі табори в Сергіївці

Гості курорту Сергіївка можуть оселитись в санаторіях та пансіонатах, а також в сучасних приватних готелях, базах відпочинку та оздоровчих комплексах. Завжди можно обрати прийнятне співвідношення якості послуг та ціни. Зняти недорого квартиру, кімнату або номер завжди можна в Сергіївці. Пансіонати Сергіівки, бази відпочинку Сергіївки, санаторії Сергіївки пропонують номери від економ-класу до класу люкс.
Пансіонати, бази відпочинку, санаторії курорта Сергіївка завжди гостинно приймуть вас на відпочинок та лікування.

Добиратися до Сергіївки зручно з Одеси, звідки є багато прямих та транзитних маршрутів. Ознайомитися з розкладом руху транспорту можна на сайті в режимі online http://www.litomore.com.ua/timeTable

Гостям Сергіївки зазвичай запропонують екскурсії до Одеси, Вилково, стародавньої фортеці Аккерман у Бєлгород-Дністровскому, дегустаційного залу Шабо,тощо.


Літо, море, недорогий або навіть дешевий відпочинок, лікування і відпочинок, відпочинок на морі, відпочинок на морі з дітьми, сімейний відпочинок з дітьми біля моря - це все про курорт Сергіївка.

Приємного Вам відпочинку в Сергіївці!

Сергіївка. Відпочинок в Сергіївці на морі. Затока, Приморське, Грибівка, Курортне - відпочинок на Чорному морі
В Сергіївці можно зупинитись в:

 пансіонаті "Отдохни у боцмана"

 готелі "Музыкальная Гавань"

 кемпінгові "Луч"


Курорт Сергіївка |Відпочинок на Чорному морі |Пансіонати, бази відпочинку Сергіївки

Фото


Де знайти


Адреса
Украиїна, Одеська область, м. Сергіївка
Україна, Одеська область, Бєлгород-Дністровский район, курорт Сергіївка.

Проїзд в сторону Бєлгород-Дністровського. Маршрутні таксі на Сергіївку, Приморське, Курортне


Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET