Email: zhmerynka.info@gmail.com

Долина нарцисів - Хуст

Телефон

-

На сайті

none ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація

Закарпатська обл., м. Хуст, долина нарцисів. Це місце відоме багатьом тисячам туристів. Але не тільки сама долина нарцисів приваблює туристів. Замок Дракули, місто Івано Франківськ - невелике, гарне, дуже схоже на європейські міста, манявський водоспад, самі Карпати, безліч річок та мінеральних джерел - все це і багато інших гарних мість нашої країни Ви зможете побачити по дорозі в долину нарцисів.

 Манявський скіт

Розташований в селі Манява Богородчанського району Івано-Франковскої області, в 25 км. від села Надвірна. Монастир заснований в 1612 році. По деяким даним, тут похований гетьман Іван Виговский. В 1980 році монастир відреставровано, і зараз там знаходиться Хрестовоздвиженский монастир.

Манявский водоспад

Навесні водоспади бурхливі та повноводні, тому особливо красиві.
Манявський водоспад розрашований вище Манявского монастира, в гірській ущелині. Попасти туди достатньо важко.  Манявський водоспад вражає своєю красою. Висота водоспада біля 20 метрів, вода спадає декількома каскадами. В підніжжі водоспаду – невелике  мілке озеро, в якому при бажанні можна скупатися. По переказах, якщо в ньому скупаєшся то помолодшаєш. В старі добрі часи тут здійснювались язическі обряди. І саме близкі до природи язическі Боги нібито допомагають зберегти молодість.

 

С. Старуня. Чудо-Старуня - кратери грязевих вулканів


На за

хідному березі річки Луковиця,поблизу села Старуня Івано-Франківскої області, знаходиться єдиний в Україні діючий вулкан. Вулкан цей - грязевий. Вулкан має більше сотні мікрократерів і діє на площі в шістьдесят гектарів. На даний час ще не вдалося визначити причину виверженнь вулкану. Вони, як правило, проходять ввечері, близько  6-8 години.
З часом природа значно порушила вулканічні конуси, але їх активність продовжується і сьогодні – по тріщинам і із кратерів з різною періодичністю і інтенсивністю викидаються  гази, нафта та вода різноманітної мінералізації. Встановлено, що  Чудо-Старуня (так називають ці кратери) реагує на землетруси, які відбуваються  в радіусі 3-6 тис. км. Це унікальна природнє явище в Українських Карпатах.

Долина нарцисів


Весно
ю, коли хочеться тепла та світла, раніше за інші квіти зацвітають нарциси.  Унікальна долина  нарцисів знаходится в Закарпатскій області в районі міста Хуст.
В
цьому казковому красивому краї "зеленого золота" живописних гір і долин в конці квітня – на початку  травня наступає свято весни - сезон цвітіння нарцисів. Золотистоілим ковром вкривається величезна долина площею 256 гектарів. Це найбільший масив дикоростущих нарцисів  в Європе, який зберігся з часів льодовикового періоду. Він розташований на вологій низовині - 160 метрів над рівнем моря. Тут знаходиться єдине місце в Україні, де можна зустріти нарцис вузьколистий. Він має білі або трохи кремові квітки, які по формі нагадують зірочку з приємним сильним ароматом.

 

Замок Дракули в Хусті


По оф
іційним даним замковий комплекс в Хусті створювався на протязі XI-XII столітть, а по народним переказам - ще в до татарської навали 

Сторінка редагується

 

 

 

Фото


Де знайти


Адреса
Закарпатська обл., м. Хуст
Закарпатська обл., м. Хуст
Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET