Email: zhmerynka.info@gmail.com

Затока - відпочинок на морі. Огляд, фото, сайт

Телефон

-

На сайті

zatoka-rest.litomore.com.ua ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація

Відпочинок біля моря  в Затоці


Затока -  населений  пункт міського типу в Білгород-Дністровському районі Одеської області України. Затока розміщена  на Будакській косі, між Дністровським лиманом і Чорним морем.  Населення — 1,6 тис. чоловік (2009). Курорт Затока розбитий на три територіальні райони. Курорт Затока заснований в 1827 році, після встановлення на цареградському гирлі навігаційного знаку.
Основним видом транспорту в населеному пункті Затока є автомобільний та залізничний. Вздовж всієї Затоки проходить республіканска траса Одеса — Рені, а також залізнична вітка Одеса — Березино — Ізмаїл. Через курорт Затока проходять 7 пар пасажирських поїздів сполученням Одесса — Березино, Одесса — Ізмаїл, Одесса — Білгород —Дністровський. В Затоці працює морськой порт Бугаз — філія Білгород—Дністровського торгового порту. З червня 2009 р. на літній період відновлено рух річного транспорту між причалами Бугаз і Білгород—Дністровський. На території курорту Затока знаходиться Дністровський маяк, який використовується судами при проході Цареградського гирла, яке з’єднує Дністровський лиман та Черне море. Основний вид будівель в смт. Затока - пансіонати, бази відпочинку, готелі. Так саме пансіонати, бази відпочинку, готелі Затоки зустрічаються тут на кожному кроці.
Курортна  Затока — це інтенсивно розвивающийся центр відпочинку, віддалений від індустріальних об’ектів в м. Одеса, Ільїчівськ та Білгород - Дністровськ. В населеному пункті Затока відсутні промислові підприємства. Відпочинок в селищі Затока є екологічно чистим. Чорноморське узбережжя в Затоці незабруднене індустріальними відходами,  морська вода та повітря – чисті, просякнуті свіжістю та ароматами степу. На пісчаній косі, яка знаходится між Чорним морем, Дністровським лиманом і сольоними озерами, побудовані десятки новобудов: пансіонати, бази відпочинку, міні — готелі Затоки з радістю приймуть на Вас відпочинок. Ширина коси, на якій розміщена Затока, досягає 900 метрів, ширина пляжів Затоки — близько 100 метрів. Загальна довжина пляжів Затоки — до 5 км. Пісок чистий, мілкий, дно моря — пологе. З часом відбувається поступове зменьшення ширини коси водами моря і лимана. Чорне море та Дністровський лиман за 30 — 40 років розмили косу на 100—150 м. Курортний сезон продолжується з середини травня до середини вересня. Самий пік курортного сезону в Затоці наступає в липні, серпні. Саме в ці місяці на відпочинок в Затоку приїджає максимальна кількість відпочиваючих. І відповідно найвищі ціни на проживання. В червні середня температура морськой води на курорті Затока достатня для купання в морі та лимані. Люди приїзджають в Затоку в основному із Росії, Білорусії, України, трохи менше – із Молдавії. В летній період на морських пляжах курорту Затока одночасно відпочиває більше 150 тисяч курортників. Пансіонати, бази відпочинку, санаторії, міні – готелі Затоки за сезон можуть прийняти на відпочинок до 6000 тисяч чоловік.
Бази відпочинку в селищі Затока можна кваліфікувати по класу – елітні, стандарт, економ. Елітні пансіонати і бази відпочинку Затоки в основному розміщені на березі моря, мають  свої пляжі. В більшості приватних пансіонатів і баз відпочинку Затоки номер люкс включає санвузол з душовою кабінкою в номері, кондиціонер, холодильник, спліт-систему або віконний кондиціонер, м’які меблі. Практично всі пансіонати та бази відпочинку в Затоці приймають туристів на сімейний відпочинок з дітьми. Деякі з них – з домашніми тваринами. Недорогий, якісний відпочинок в Затоці - це цілком реально, особливо, якщо ви приїдете в червні чи на початку вересня. Вартість проживання в Затоці в цей період значно нижча і відпочити недорого в Затоці можуть практично всі. Деякі готелі та пансіонати працюють цілий рік. Провести Новий рік в Затоці біля моря - теж непоганий варіант відпочинку. Та й відпочинок на вихідні в Затоці навіть і не влітку не втрачає своєї актуальності. Свіже морське повітря, дружна компанія - чи багато людині потрібно. Активні види відпочинку в Затоці — катання на катерах, теплоходах, парашютах, водяні гірки, тенісні корти, водяні мотоциклы, віндсерфинг. В морі і лимані біля Затоки можно виловити судака, бичків, камбалу, налима. В Затоці развинуті традиційні форми відпочинку – кіно, дискотека, нічні клуби, більярдні зали, бари, кафе та ресторани на березі моря. В Затоці працює інтернет і комп’ютерні ігрові клубі, є бібліотека з больше чим 20 тис. книг.
Відмінність курорту Затока  — тепле Чорне море, пісчаний пляж, пологе морське дно, развинута сфера обслуговувания , активне нічне життя в числених клубах, кафе, ресторанах, хороше транспортне сполучення з Одесою, Білгород—Дністровським.

Фото


Де знайти


Адреса
Одеська обл., смт. Затока
Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт. Затока
Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET