Email: zhmerynka.info@gmail.com

Приватне підприємство "Монтажсервіс"

Телефон

04332-2-25-07

На сайті

www.montagservis.com.ua ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація

Приватне підприємство "Монтажсервіс" створено в 1995 році з метою виготовлення приборів та обладнання для переробки сільськогосподарської продукції.

Підприємство володіє виробничими майданчиками більше 2200 м2, парком різноманітного універсального обладнання, має свою інфраструктуру. Висококваліфіковані інженери та робітники забезпечують реалізацію передових технологій, гарантують якість продукції.

Підприємство "Монтажсервіс" займається виробництвом обладнання по переробці сої та отримання кінцевих продуктів — соєвого молока і пасти.

Ми виготовляємо щомісячно п'ять малих, одну середню і за два місяця одну велику установку по переробці соєвого молока і пасти.

Але потенційні можливості підприємства значно більші і будуть рости в залежності з потребами.

На підприємстві виготовляється 4 базових модифікації обладнання потужністю 80 тон, 24 тони і 2 тони по виробництву соєвого молока або 1000 кг соєвої пасти на останній модифікациї за добу, і центрифуга потужністю 1200 л/год, для подальшої переробки соєвого молока (відділення окарі).

Багато підприємств і агрофірм на високому рівні оцінили обладнання по переробці сої. Більше 5 років на багатьох підприємствах харчової промисловості і агрофірмах, тваринницьких підприємствах та в приватному секторі з високою віддачею використовується це устаткування.

Все обладнання, яке виготовляється підприємством "Монтажсервіс" сертифіковано в Україні для харчової промисловості.

Система якості підприємства відповідає вимогам ДСТУ ISО 9001-2001.

Підприємство надає, також слідуючі послуги:

  • високоефективе навчання персоналу;
  • гарантійне обслуговування на протязі 12 місяців з моменту продажу;
  • оснащення і сервісні послуги на протязі 5 років.

Провідні технології, відмінна якість устаткування, сучасний дизайн — те що характеризує продукцію підприємства "Монтажсервіс".

Фото


Де знайти


Адреса
м. Жмеринка, вул. Барляєва, 9
Проїзд від центру міста в напрямку Могів-Подільського. Справа за рухом зерносховище. Навпроти - колишній завод "Сектор", в приміщенні якого знаходиться "Монтажсервіс"

montagservis@ukrpost.ua
Контактні телефони:
04332 2-25-07
04332 2-00-23
04332 2-25-19


Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET