Email: zhmerynka.info@gmail.com

Юрко Юрченко. Патріот

Телефон

-

На сайті

www.youtube.com/watch?v=pq3ie8lXxlo ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація

 
Біографія


Юрій Юрченко. До недавнього часу – ЮРКО ЮРЧЕНКО. Справжнє прізвище – Нечистяк. За гороскопом – Стрілець. Народився у Хмельницький області. Закінчив музично-педагогічний факультет Вінницького педінституту. Аспірант Київського університету культури. Окрім співу виявив себе як композитор, аранжувальник та автор текстів багатьох пісень. Вперше заявив про себе на регіональному турі "Червоної Рути". Початком своєї кар'єри зобов'язаний "Території А". Зараз співпрацює з продюсерським центром "З ранку до ночі" Олександра Пономарьова. Випустив альбом "Я йду", знявся у 7 кліпах. Володар "Золотої жар-птиці-97" у номінації "Відкриття року". Великий прихильник пива, чого не можна сказати по статурі, а також рибних страв та здорового сну. Необачно мріє стрибнути з 12 поверху... Можливо встигне використати парашут.

Відомий років 7-8 тому як поп-співак Юрко Юрченко зовсім не полишив співочої справи і нині докорінно змінив свою іпостась. Зараз він успішно працює зі своїм повноцінним гуртом у складі семи чоловік під назвою Юркеш - за однойменним прізвиськом пісняра. Наразі гурт більше виступає у великих і малих містах України, аніж у Києві, й не дуже переймається своєю розкруткою на столичних телерадіоканалах.

Юрко Юрченко небезпідставно вважає, що музика гурту видасться цікавою загалові, і хоча, з одного боку, ватага знаходиться наче в підпіллі відносно решти вітчизняного шоу-бізу, з іншого - вона грає награння Бреґовича, що має сьогодні доволі високий попит: з дудками, баяном та народним бубном виду "будильник" (той, де знизу великий барабан, а зверху ударні металеві тарілки).

Дату виходу диску Юркеш не береться назвати, позаяк хлопці хочуть все записати дуже якісно, і роблять це тільки власним коштом. Зате надати кілька речей для радіопростору гурт обіцяє вже найближчим часом.

      Професіонал

  Я - професіонал, співаю за нал,
Мені за штуку поставили вокал,
Я також дуже люблю свою неньку Україну,
Візьму гітару в руки тай піду на полонину.

Бо чути мене далеко,
І видно мене далеко,
У гаю заспіваю гамми,
Гей-гей гамми...

Приспів:
Гей, за лісами,
Гей, за морями,
Гей, за Україну,
Я за тебе би загинув.
Гей, за лісами,
Гей, за морями,
Гей, за Лесю Українку,
Ми по-порвем вишиванку.

Я патріот і він патріот,
Кому завгодно, якщо треба
Ми закриєм рот.
Тому, хто не знає, де
На карті моя країна
Я заспіваю пісню
Про глобус України.

Бо чути мене далеко,
І видно мене далеко,
У гаю заспіваю гамми,
Гей-гей гамми...

Альбоми:

Menuets. Тюльпани В ЦелаФані (2007)
Ой! (2006)
Я йду (1998)
Ніч триває (1998)

Фото


Де знайти


Адреса
http://www.pisni.org.ua/persons/217.html
Сайт http://www.pisni.org.ua/persons/217.html
Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET