Email: zhmerynka.info@gmail.com

Роман Ткач: «Питання землі – це питання майбутнього України»

20 лютого Вінницьку область відвідав народний депутат України, секретар комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин Роман Ткач.

Прес-служба ПП «Фронт Змін» Прес-служба ПП «Фронт Змін»
22.02.2012

Біографічна довідка:

Ткач Роман Володимирович – народний депутат України VI-го скликання, секретар комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин, член партії «Фронт змін».

Родом з Прикарпаття, стояв у витоків Народного Руху України. Член НРУ з 1989 – 2008 років.

2002 – 2005 – народний депутат України ІV-го скликання, член комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

2005 – 2007 – призначений головою Івано-Франківської облдержадміністрації.

У 2007 році був членом Ради Національної Безпеки і Оборони України.

З 2007 народний депутат України VІ-го скликання.

Серед законотворчих пріоритетів – земельна реформа, про державний земельний кадастр, державна підтримка сільського господарства України, про розмежування земель державної та комунальної власності, тощо.

Роман Ткач: «Питання землі – це питання майбутнього України»

У понеділок, 20 лютого член партії «Фронт Змін», народний депутат України, секретар комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Роман Ткач у рамках робочого візиту на Вінниччину зустрічався із засобами масової інформації та аграріями області

 

В ході візиту Роман Ткач представив позицію партії щодо земельної реформи, яку планує провести влада, вислухав та обговорив з фермерами кроки, які необхідно зробити для покращення стану сільського господарства в Україні.

«Питання реформування ринку землі є одним з найбільш тривалих в історії України. Воно розпочалося в 1990 році і триває до тепер», – говорить народний депутат. «Станом на сьогодні земельну реформу просто на просто забалакали і сполітизували».

Роман Ткач вважає, що введення ринку землі з 1 січня 2013 року, про що говорить сьогоднішня влада, є завчасним і потребує відтермінування. «Спочатку слід провести повну інвентаризацію сільськогосподарських угідь, а вже потім вирішувати за скільки і кому їх продавати. Проте на першому етапі право купувати землю повинна мати лише фізична особа громадянин України, щоб уникнути ситуації коли на нашій землі будуть хазяйнувати іноземці», - наголошує депутат.

Прес-служба

Вінницького обласного осередку

ПП «Фронт Змін»

Вінницький обласний осередок
м. Вінниця, вул. Соборна 66
(0432) 57-30-57
www. frontzmin.org
e-mail: office.vinnytsia@frontzmin.org

Бази відпочинку Затоки, Сергіівки, Приморського, Куроротного,Грибівки.
Інтернет магазин. Доставка по Україні. Компьютери, телефони, цифрова техніка.

Лабораторія по разробці інформаційних систем