Email: zhmerynka.info@gmail.com

На центральних площах міст з'явився безкоштовний Wi-Fi доступ в Інтернет

Дбаючи про те, аби містяни завжди були на зв’язку, оператор «Домашній телеком» змонтував Wi-Fi зони на центральних площах Вінниці, Жмеринки, Козятина, Бару, Коростеня, Новоград- Волинського. Користування WI-FI є безкоштовним.

ПРЕС-ЦЕНТР «ДАТАГРУП» ПРЕС-ЦЕНТР «ДАТАГРУП»
27.12.2013

 

На центральних площах міст з'явився безкоштовний Wi-Fi доступ в Інтернет

Сьогодні доступ до мережі Інтернет став невід'ємним атрибутом будь-якого масового заходу. На новорічні та святкові дні особливо важливим для кожного завжди залишається спілкування з друзями та близькими, особливо зручно, якщо це можна зробити з центральної площі міста!

Дбаючи про те, аби містяни завжди були на зв’язку, оператор «Домашній телеком» змонтував Wi-Fi зони на центральних площах Вінниці, Жмеринки, Козятина, Бару, Коростеня, Новоград- Волинського.  

Користування WI-FI є безкоштовним. «Домашній телеком» піклується про комфорт і зручність городян. Погодьтеся, приємно знаходитися на головній площі свого міста і відразу викласти фото в соціальні мережі або зателефонувати по Skype рідним і близьким!

WI-FI зони працюватимуть до кінця новорічних свят, а якість роботи мережі Інтернет цілодобово моніториться технічними фахівцями компанії. При організації покриття Wi-Fi фахівцями вибрано оптимальне за технічними характеристиками обладнання, що дозволяє забезпечити бездоганне покриття самого відвідуваного місця – головної ялинки міста . 

 «Домашній телеком »  вітає  мешканців  з ​​Новим 2014 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам любові і добра, здоров'я і сімейного затишку. 

 

Для довідки:

«Домашній телеком» - роздрібний напрямок національного телекомунікаційного оператора «Датагруп». Входить до ТОП - 5 ключових гравців ринку роздрібного ШПД. Обслуговує 283,3 тис. роздрібних абонентів (178 тис. - ШПД; 105,3 тис. - телефонія) в 48 містах України.

Абоненти «Домашнього телекому» можуть підключити Інтернет (Ethernet, ADSL, бездротові технології), телефонію ( традиційна і IP ( SIP протокол)) і телебачення через мережу одного оператора - «Датагруп» за технологією Triple play.


«Датагруп» - національний телекомунікаційний оператор, є одним з лідерів на українському ринку комплексних послуг фіксованого зв'язку в сегментах : передача даних, міжоператорському  продажу, супутниковий зв'язок. «Датагруп» має власну волоконно-оптичну мережу в усіх регіонах України загальною протяжністю 21000 км.«Датагруп » має власний виділений номерний ресурс , що становить 1209600 номерів , мережу продажів , дистрибуції та технічної підтримки по всій Україні .

Детально про пропозиції від компанії "Датагруп" 

Бази відпочинку Затоки, Сергіівки, Приморського, Куроротного,Грибівки.
Інтернет магазин. Доставка по Україні. Компьютери, телефони, цифрова техніка.

Лабораторія по разробці інформаційних систем