Email: zhmerynka.info@gmail.com

Жмеринка. Магазин "Оскар" - одяг для чоловіків

Телефон

04332-5-21-05

На сайті

zhmerynka-info.com.ua/shopping/oscar ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація

 
Головна | Акції | Фотогалерея | Контакти
 
Асортимент
Опис продукції та рекомендації
Жмеринка - магазин "Оскар"
Англійці, що відмінно розбираються в стилі й елегантності, люблять повторювати: «Чим гірше в тебе йдуть справи, тим краще намагайся одягатися».
Російська інтерпретація знайома всім «Зустрічають по одежинці…»... Все це лише народна мудрість, що одержала своє наукове підтвердження.

Психологи давно зрозуміли, що при зустрічі з людиною вперше, у нас у підсвідомості складається про неї деяке враження. І воно формується на основі побаченого. Представте, що ви зустріли чоловіка, на якому надягнута пом'ята сорочка, безглузда й коротка краватка, що переглядає між носком і короткою колошою нога. Ви навряд чи подумаєте, що перед вами успішний, заможний і серйозний бізнесмен. Елегантність йому знайома тільки з чуток.

Саме в Англії виникла мода на строгі чоловічі костюми. Згодом міняються модні тенденції й у чоловічому одязі теж, але правила вибору одягу для офіційних зустрічей і роботи в офісі залишаються незмінними. Класичний костюм чоловічий складається з піджака й штанів. Іноді зустрічається костюм трійка чоловічий, у якому є ще й жилет. Все обов'язково повинне бути зшите з одного матеріалу. Саме матеріал є вирішальним чинником при визначенні ціни костюма. Діловий стиль одягу віддає перевагу використанню тільки натуральних тканин, зручних й якісних.
 
© 2010 Магазин стильного одягу "Оскар". Все для чоловіків

Фото


Де знайти


Адреса
м. Жмеринка, вул. Центральна, 18
Стильна двохповерхова будівля розміщена праворуч за рухом від центру міста до Центрального ринку.

Тел. 067-970-50-63
Тел. 04332-5-21-05

Працюємо з 8.00 до 19.00

Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET