Email: zhmerynka.info@gmail.com

Cупутникові системи

Телефон

093-550-81-04

На сайті

none ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація

На території України можливий прийом телепередач, що транслюються з будь-якого з десятків телевізійних супутників, в зону покриття яких входить район установки супутникової антени. При цьому, залежно від вибраного супутника (супутників), створюється і приймальна система супутникового телебачення, що включає супутникову антену(антени) з певним типом і розміром дзеркала, конвертор(конвертори), мультіфіди, супутниковий тюнер(тюнера) і ін. елементи.

1. Обов'язкова умова. Спершу Вам слід переконатися, що на об'єкті установки супутникової антени (або як її ще називають - тарілки) є вихід (не закритий ближніми висотними будівлями або деревами відкритий простір) на південь (все це робиться через те, що всі супутники "висят" над екватором). Це легко визначити, з'ясувавши, чи є в кімнаті сонце з 12:00 до 15:00 годин, або подивившися, чи встановлені супутникові тарілки у сусідів. Якщо йдеться про котедж, то установку, можна провести на дах (південь відкритий у будь-якому випадку), або на грунт, якщо встановлюється тарілка великого діаметру.
Якщо дана умова відсутня, то тарілку або доведеться виносити на дах будівлі, що спричиняє за собою оплату додаткової проводки кабелю і установку антени більшого діаметру (а іноді і ряд інших проблем: складний дах, ослаблення сигналу…), або Вам зовсім доведеться відмовитися від супутникового телебачення.

2. Що дивитимемося? Далі, Вам слід визначитися, канали якої тематики (тематик) і на яких мовах Вас цікавлять. Найпопулярніші супутники, це: Hot Bird (більше 560 каналів), Sirius (близько 90 каналів), Amos з музикальними та україномовними каналами.


3. Супутникова антена { тарілка} призначена для прийому і концентрації енергії електромагнітних хвиль, що випромінюються з супутника. Частина енергії електромагнітних хвиль, передавальною антеною супутника, що випромінює, може досягти нашої приймальні супутникової антени, де, після віддзеркалення від внутрішньої поверхні дзеркала антени, концентрується у фокусі антени. Як відзеркалювальні поверхні, в основному, застосовуються металеві дзеркала, що забезпечують практично повне віддзеркалення падаючих на них променів. Дана обставина є таким, що визначає при виборі матеріалу для виготовлення супутникової антени.
Іншим важливим чинником є вимога механічної міцності і гнучкості супутникової антени, що дозволяє тривалий час зберігати задану при виготовленні форму параболоїда. Тому, основним матеріалом для виготовлення супутникових антен є сталь.


4. Супутникові комплекти.

  • Найпопулярніший варіант: 1 тарілка, 1 тюнер, 3 конвертора дає змогу проглядати близько 1000 каналів, з них україно та російськомовних близько 40-60.
  • Інший популярний варіант: 1 тарілка, 2 тюнера, 3 конвертора дає змогу проглядати ту ж кількість каналів але вже на 2 телевізори з незалежним переключенням каналів. Орієнтовна вартість 800-900 грн.
  • Додатково можливе встановлення ще однієї антени для прийому декількох російських каналів. Орієнтовна вартість - 200грн.


5. Конвертори. Головка, вона ж конвертор - пристрій, який, кріпиться на тарілці, підсилює сигнал, що приймається, з супутника і конвертує його в діапазон, в якому працює ресівер. На цьому пристрої ми зупинятися не будемо, оскільки всі вони майже нічим не відрізняються, мають однаковий коефіцієнт шуму - 0.6 Db (основна характеристика конвертора) і стоять однаково. Єдине, що варто відзначити - це те, що для прийому більшості супутників потрібні конвертори з лінійною поляризацією, а для супутника Eutelsat W4 (канали НТВ Плюс) - з круговою.

6. Канали і кодування. Практично на всіх супутниках є безкоштовні канали - FTA-каналы (на супутнику Hot Bird, наприклад, їх більше 180), які можна переглядати без карток, абонентної платні, і заощадити на супутниковому приймачі (ресівері), оскільки ресівери для відкритих каналів стоять, зрозуміла справа, на порядок нижче. Платні ж (закодовані) канали, віщають в різних кодуваннях (Viaccess, Mediaguard (у народі Seca), Irdeto, Betacrypt, Nagravision…), і, щоб побачити їх Вам доведеться придбати картки, дорожчий ресівер, а в деяких випадках, і вносити абонентну платню.

7. Супутникові приймачі. Основна відмінність - карткові для безкоштовних та платних каналів та некарткові для безкоштовних каналів. В основному завоювали популярність недорогі польські приймачі без картки. Бажано купувати відразу "прошитий" варіант. Це дасть змогу отримати більшу кількість відкритих (незакодованих) каналів та певні зручності при налаштуванні системи. Орієнтовна вартість 250-320 грн. в залежності від виробника та фірми продавця.


8. Карти доступу і програматори. Для проглядання закодованих каналів необхідно мати карту доступу. На території РФ  та України офіційні права на віщання, а отже, і на продаж абонентних карт, має тільки телекомпанія НТВ-плюс та деякі Українські компанії. Вся решта телекомпаній, каналів яких можна переглядати не мають права віщати у нас офіційно, так що єдиний вихід побачити їх - піратські карти. Знайти такі карти не проблема, коштують вони порівняно не дорого.  Все, що Вам потрібно буде робити - записувати на карту нові коди (прошивки), коли закінчать дію старі (термін їх дії від 1 тижня).
Щоб робити це самостійно, Вам буде необхідний комп'ютер з виходом в Інтернет і програматор.

9. Налаштування. Варто спробувати самому. Враховуючи, що тюнери мають індикацію прийому супутникових сигналів, налаштувати систему може кожний.Для початківців потрібно лише багато вільного часу, впертості, трохи навичок, детальної інструкції і - вперед! Але краще довірити спеціалістам. Це буде швидше, якісніше, збереже вашу нервову систему та ваших близьких. Середня вартість налаштування по місту - 125.00-150.00 грн.

10. Приємного Вам прогляду!

Фото


Де знайти


Адреса
м.Жмеринка
м.Жмеринка, вул. Пушкіна, 11
Універмаг (колишній "Дитячий світ"), 2-й поверх

Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET