Email: zhmerynka.info@gmail.com

Бутик "Чайна країна"

Телефон

093-519-93-82

На сайті

none ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація

Бутик "Чайна країна" пропонує покупцям декілька десятків сортів чаю - від класичних чорних і зелених, до неповторних за смаком та ароматом екзотичних.

В бутикові "Чайна країна" представлена продукція "Української чайної компанії", яка є однією із найбільш авторитетних компаній, які постачають різноманітні види чаю та кави на ринок України. Основу чайної колекції складають тільки першосортні та ретельно підібрані чаї із Цейлону, Китаю, Індії та Японії.

 

В колекціях бутику "Чайна країна" представлені також чайні купажі від однієї з найбільших в Європі компаній - «Wollenhaupt Gmbh», яка протягом 125 років є традиційним постачальником чаю для справжніх гурманів. Елітні сорти чаю завозяться імпортером напряму з Китаю, батьківщини цього напою, що гарантує свіжість, якість та невисокі ціни.

Для прихильників здорового способу життя ми рекомендуємо трав'яні чаї. Чай "Досконалість" покращує обмін речовин, чай "Заряд бадьорості" рекомендуємо вживати для підсилення фізичної активності та покращення імунітету. Всі трав'яні чаї пройшли експертизу і рекомендовані до продажу Міністерством охорони здоров'я України.

Для всіх шанувальникам чаю пропонуємо етнічні сорти - парагвайский "мате" та південно-африканский "ройбуш".

 

Чай фасований в фірмові пакетики з гарним дизайном по 50 г і 100 г.

Для справжніх шанувальників пропонуємо завжди якісно підсмажені ароматні зерна кави торгівельних марок "Монтана" та "Країна кави". В нас можна отримати консультацію щодо способів приготування різних сортів кави, ознайомитись з популярними комбінаціями способів заварювання кави, зважити та змолоти зерна.

До чаю та кави пропонуємо краcивий порцеляновий посуд, чайники для заварювання, колекцію кераміки зі знаменитої ісінської глини, різноманітні та зручні для використання ситечки, жестяні баночки від 25г до 450г, тощо.

Завітайте, чекаємо на Вас!

Фото


Де знайти


Адреса
м.Жмеринка, торгівельний центр "Рубін" 1-й поверх
Відділ розміщенний в торгівельному центрі "Рубін" на 1 поверсі в правому крилі, відразу біля входу в приміщення.

093-519-93-81

093-519-93-82


Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET