Email: zhmerynka.info@gmail.com

Потребує допомоги боєць АТО з Жмеринки

Реквізити для допомоги бійцю з Жмеринки Замірко Олексію, який отримав важкі поранення під час виконання завдання в зоні АТО

ТСН ТСН
06.03.2015

Олексій важкопоранений і потребує складного лікування

Замірко Олексій
На початку лютого при виконанні завдання авто Замірка Олексія підірвалося на міні. Одну ногу хлопцеві відірвало відразу, другу ампутували в Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечникова, куди тільки через добу його вдалося доставити. Крім контузії і пошкодження очей, у нього роздроблена рука. Тепер рідні Олексія збирають гроші на наступні операції і протезування.

Про те, що Олексій знаходиться в зоні АТО і служить старшим водієм в 1-му батальйоні 79-ї аеромобільної бригади, його рідні дізналися тільки від Генштабу, коли їм повідомили, що у важкому стані військовослужбовця доставили в реанімацію. Сам він постійно запевняв рідню, що перебуває в розташуванні військової частини у Миколаєві.

"Якщо його прооперують за рахунок держави, то кошти підуть на протезування. Я поки шукаю клініку закордоном, де б по мінімуму брали. Ми зробимо все, щоб поставити його на ноги. Нехай не свої рідні, хай на протези, але поставити", - розповідає сестра Аня і просить усіх небайдужих допомогти.

 

 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

рахунки в ПриватБанку:
Реквізити банку МФО 305299 код ОКПО 14360570
Номер розрахункового рахунку: 2924 4825 509 100
Номер картки : 5211 5374 1134 5072
Отримувач: ЗАМІРКО ОЛЕКСІЙ ЮРІЙОВИЧ
Номер картки : 4149 4378 5242 4314
Отримувач: УДАЛОВА ОЛЕНА ІВАНІВНА

 

Бази відпочинку Затоки, Сергіівки, Приморського, Куроротного,Грибівки.
Інтернет магазин. Доставка по Україні. Компьютери, телефони, цифрова техніка.

Лабораторія по разробці інформаційних систем