Email: zhmerynka.info@gmail.com

Історія нічому не навчила

Якщо хтось каже, що українці мудрий народ - він помиляється. Скільке ще потрібно жертв, щоб зрозуміти - "Найсвятіше, що може бути - це свобода, за неї потрібно боротись, на ковбасу вона не міняється."

Тарас Возняк Тарас Возняк
28.10.2014

Перші висновки виборів до Верховної ради України

Тарас Возняк — головний редактор Незалежного культурологічного журналу «Ї».
27 жовтня 2014, 09:04

 

Перші висновки попри політкоректні заяви політичних лідерів країни:

Український народ так і не зрозумів, що в Україні війна і вибори мали в першу чергу враховувати саме це. Метою виборів мала стати консолідація суспільства перед лицем ворога. Цього не сталося.


Президент Петро Порошенко не отримав мандату довіри, на який він розраховував – за попередніми даними президентський блок мав отримати близько 35-40% голосів. Очевидно український народ очікував, що за чотири місяці президентства він закінчить війну, звільнить окуповані території і проведе всі необхідні реформи.

Завдяки голосуванню виборців вкотре відбувся розкол і зміна центру влади – в парламентській республіці, якою є Україна, центром прийняття рішень стає пост прем'єр-міністра, яким, за результатами виборів стане Арсеній Яценюк.

Попри коаліційну угоду, яку укладуть президент і майбутній прем'єр-міністр повторюється ситуація розколу влади 2005 року і взаємного поборювання, коли президента позбавили реального впливу на політичні процеси, що і призвело до повернення Януковича, відторгнення Криму та окупації Донбасу. Причина сьогоднішної війни саме там, в далекому 2005 році.

Путін отримав у Верховній раді України важелі політичного впливу, якими є не тільки Опозиційний блок колишніх регіоналів, але й їх приховані та ситуативні попутчики з Партії Ляшка та Партії Батьківщина.

Такі політичні проекти, як Комуністична партія, Партія Громадянська позиція і Партія Сильна Україна завершили своє існування.

Доля Партії Громадянська платформа свідчить, що в українській політиці говорити народу правду не має сенсу.

Успіх Партії Самопоміч та Партії Ляшка свідчить про все більшу роль популізму в політичному житті.

Результати виборів на жаль засвідчили безвідповідальну, якщо не злочинну інфантильність українського суспільства, яке навіть в умовах війни не змогло консолідуватися довкола одного центру і саме внесло у і так неконсолідований правлячий клас нові розколи.

Виходячи з попереднього можна очікувати, що Україну чекають наступні потрясіння.

© 2000-2014 "Українська правда"

Р.S. Одне тішить. По 14 округу, нарешті не спрацював "даунбасський" принцип  – "Он же наш, донецкий (перепрошую, жмеринський)".   

Бази відпочинку Затоки, Сергіівки, Приморського, Куроротного,Грибівки.
Інтернет магазин. Доставка по Україні. Компьютери, телефони, цифрова техніка.

Лабораторія по разробці інформаційних систем